مختصری از زندگی نامه استاد احمدوند

من اصغر احمدوند متولد 1352 دانش آموخته از مر کز علمی کاربردی خانه کارگر کرج در رشته معماری هستم. هنرمند رشته ی منبت ،هنر های چوبی ، مجسمه سازی

فعالیت هنری خود را از سال 1370 آغاز نمودم و در طی این سالها به عنوان هنرمند برگزیده درجشنواره های توانمند های استان تهران، نمایشگاههای صنایع دستی استان تهران ، مسابقه ی بزرگ باب الحوائج و نمایشگاه دستاورد بنگاه های زود بازده و کارآفرینان غرب استان تهران صنعت گر نمونه استان تهران و …شناخته شده ام که افتخار همکاری و نوازندگی ویولون در ارکستر یادبود صدمین سال تولد ابوالحسن صبا را با جناب آقای داوود صبا داشتم .

درباره استاد احمدوند

درطی چند ماه گذشته نیز به عنوان عضو هیات مدیره و  مدیر عامل   تعاونی فراگیر ملی صنایع دستی و میراث فرهنگی  استان البرز مشغول به خدمت می باشم. باشد که در طی این مسیر از نظرات و راهنمایی شما بزرگوران استفاده کنم.

این سایت پلی است میان من و مخاطبینم برای دریافت سفارشات شما در زمینه ی منبت مبلمان دکوراسیون تولید هنرهای چوبی لوکس،میز و مبل ، پیکره تراشی چوبی و …،در ضمن از طریق این سایت می توانید نظرات خود را در رابطه یا تعاونی فراگیر ملی انتقال دهید .جدید ترین اخبار توسط این سایت در اختیارتان قرار می گیرد.