ساخت مجسمه دست

۱) من کار رابا آرماتوربندی شروع میکنم. محل بندهای انگشتان را با چسب مشخص میکنم تا در فرم دادن اشکالی بوجود نیاید.

1

۲) در این مرحله فرم بندی دست را که مد نظرم است انجام میدهم.و توجه به فرم بندهای انگشتان ضروری است.در اصل ساختار کلی دست درک کامل از اجزا ء ظاهری واساسی تناسب ها میباشد.

2

من طرح استخوانهای دست را برایتان کشیدم که بدانید آناتومی هر کاری مهم است

dast

3

۳)به کارم گل اضافه میکنم. به قوسهایی که توسط انتهای بند انگشتتان به وجود می آید توجه کنید اندازه ومقدار باریک شدن هریک از انگشتان را نیز مورد دقت قرار دهید.سعی کنیداجزای استخوانی وتاندومی وماهیچه را که شکل بیرونی دست است بشناسید وتوجه به کلیات کار را در اولویت قرار دهید.4

۴) دستها سطوح پیچیده ای دارند سعی کنید انگشتان دست را مانند سوسیس درنظر نگیرید وبه موقعیت وشکل وفرم کار را از زوایای مختلف مورد بررسی قراربدهید.

5

۵) من کارم را از آینه مورد ارزیابی قرار میدهم.بیشتر از دست خودتان استفاده کنید این بهترین مدل میباشد.با وجود اینکه ساختمان دست زنها با مردان یکی است ولی در بعضی خصوصیات با هم فرق میکنند مثلا دست زنها باندازه دست مردان پهن ویا ضخیم نمیباشد ویا انگشت زنها هر قدر به نوک نزدیکتر میشود باریکتر میگردد.شکل واندازه ناخن در زنهاوهمچنین بیضی بودن آنها  بایستی با دقت مشخص نمود .

6

۶) از ابزارهای کاهنده میتوانید برای برداشتن گل استفاده نمائید.بد قرار گرفتن اجزاء دست سر جای خود باعث زشت نشان دادن دست شده واین زیاد مطلوب نمیباشد.7

۷) با ابزار پلاستیکی برای صاف کردن استفاده کنید.برای صاف کردن تاخنها ویژگیها ناخن از قبیل سرناخن هلال ته ناخن وشیار بغل ناخنها را در نظر بگیرید.

۸) اگرشما از فرم دست خود برای مدل استفاده میکنید.از روبرو به خیلی از نکات پی میبرید.

۹) پس از صاف کردن کار به ظرافت ها وجزئیات بپردازید.

۱۰) چون در قسمتهای انگشتان گل کمتری استفاده میشود سریعتر خشک میشود .توجه به زمان کا رداشته باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =